1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Sennheiser Game Zero Headphones

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од DemoUser, 17 Август 2019.

 1. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  752
  698
  27 Април 2010
  Машко
  Барам проценка на следниве слушалки :

  Спецификации и повеќе инфо на : https://en-us.sennheiser.com/game-zero
  Доле на сликите имате докумет кога се купени и од каде.
  Со нив иде се оригинал како што дошле од кутија и плус по потреба ми е купено вакво адаптерче оригинал исто : Sennheiser PCV 05 - - Combo Audio Adaptor - PC, Xbox One and PS4

  Слики од самите слушалки и сите работи кои ги добивате комплет :

  20190817_083831.jpg 20190817_083905.jpg 20190817_083930.jpg 20190817_084021.jpg 20190817_084104.jpg 20190817_084808.jpg 20190817_084818.jpg

  Слушалките ги продавам/барам проценка само ради тоа што сакам да преминам на Wireless Sennheiser слушалки.
  На нив нема ништо уништено или искинато или расипано.

  Контакт/Вибер/Телеграм/Whatsapp : +38975651213 Зоки
   
  На rippermkd му/ѝ се допаѓа ова.
 2. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  358
  182
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
  -25% од цена. имаат уште 10тина дена гаранција, што и не е нешто многу, ако се зачувани како што тврдиш, би требало 10 дена да издржат
   
 3. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  752
  698
  27 Април 2010
  Машко
  Бидејќи форумов не ме сака кога ставам огласи и нејќе да даде проценки.

  Цена 7000 денари за слушалките.

  Без никакви замени или пак замени со доплати.
   
 4. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  752
  698
  27 Април 2010
  Машко
 5. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  752
  698
  27 Април 2010
  Машко
  Нова цена 6500 денари.
   
 6. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  752
  698
  27 Април 2010
  Машко
  Нова цена 6000 денари.
   
 7. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  752
  698
  27 Април 2010
  Машко
 8. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  752
  698
  27 Април 2010
  Машко
 9. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  752
  698
  27 Април 2010
  Машко
 10. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  752
  698
  27 Април 2010
  Машко
 11. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  752
  698
  27 Април 2010
  Машко
  Нова цена 5500 денари.
   
 12. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  752
  698
  27 Април 2010
  Машко
  Нова и последна цена 5000 денари фиксно.
   
 13. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  752
  698
  27 Април 2010
  Машко
  Последно намалување на цената за оваа година 4500 денари.
   
 14. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  752
  698
  27 Април 2010
  Машко
 15. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  752
  698
  27 Април 2010
  Машко
Слични теми
 1. psyside
  Одговори:
  127
  Прегледи:
  10,746
 2. darko85sk
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  766
 3. dimekoza
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  679
 4. SaleSk
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  3,199
 5. Multipass
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  492
Вчитување...

Сподели

Вчитување...