1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Senior JAVA Developer

Дискусија во форумот 'Java' започната од amedia, 17 Април 2016.

Тагови:
 1. amedia

  amedia
  Intern

  1
  0
  13 Април 2016
  Машко
  За конкретен проект потребен е Senior JAVA Developer.
  За повеќе инфо, ве молам пишете во ПП.

  Поздрав,

  Alpha Media
   
 2. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,446
  25,338
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Пробај овде. Поубаво ќе те слушнат.
   
  На Vlatchey му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. MARTIN_MKD
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  3,142
 2. GoranBT
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,526
 3. finger.k4
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,650
 4. krist

  Java

  krist, 4 oктомври 2011, Во форумот: Java
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  653
 5. Grid

  JAVA developer

  Grid, 10 Март 2014, Во форумот: Java
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,892
Вчитување...

Сподели

Вчитување...