• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

семинарски

  • Ја почнал/а темата
  • #1

martini

Intern
8 септември 2007
4
0
мислам дека имаше некој македонски блог, сајт, за семинарски на македноски од ИТ теми.
Ама прави семинарски од а до ш.

Ако знае некој нека пише!
 

stefan.fp

Intern
6 септември 2009
1
0
Мислам дека нема таков македонски сајт за семинарски , но има српски сајт на кој морате да пратите своја семинарска во замена за семинарска која ја посакувате од листата.
 

sdarko

Gaining Experience
28 септември 2008
1,051
64
Што знам не би било лошо пред да пишете нешто да проверите датумот на темата!
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,724
Мислења
863,347
Членови
30,062
Најнов член
Goku9000
На врв Дно