• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Security Tube

  • Ја почнал/а темата S
  • Време на почнување

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
894
71
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Добар е сајтот.:bravo:
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
хммммз.. Интересен сајт.. Само некако ко нов ми изгледа.. Нема нешто голем избор.
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
хммммз.. Интересен сајт.. Само некако ко нов ми изгледа.. Нема нешто голем избор.
Па нели виде дека е бета. Сигурно е нов и ќе се дополнува со нови видеа.
Инаку, не е лош сајтот. Интересен и едукативен. :bravo:
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
:bravo:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,040
Мислења
855,063
Членови
29,646
Најнов член
ununu
На врв Дно