• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Seagate хард диск HDD 2.5 500GB од лаптоп

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Avid

Guru
21 јануари 2009
5,182
7,922
Скопје
Го продавам хард дисков изваден од лаптоп.

Како што може да се забележи, малку е користен.
Не праќам по карго, не шетам низ градов ни по работа ни по ништо, доаѓате во Влае кај Баду бар по договорено време.
Фиксна цена: 950 денари

P.S. Поминат е со KillDisk така да ако случајно се надевавте да ми ги соберете геј порките, гадно сте се прелажале.
P.P.S Не ми е некој приоритет да го продадам и глеам да се замарам што помалку, ако купувачот е некој што многу препрашува и бара уште некои слики/скриншоти што знам, боље да не.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,589
Мислења
821,356
Членови
28,245
Најнов член
slavkovski
На врв Дно