1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Seagate Video 3.5 1TB HDD

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Ceco, 7 Декември 2019.

 1. Ceco

  Ceco
  Gaining Experience

  611
  166
  29 Септември 2010
  Ве молам за проценка на следниов диск кој е без гаранција
  Seagate Video 3.5 1TB HDD
  1.PNG 1-1.PNG
   
 2. Goran27

  Goran27
  Gaining Experience

  290
  317
  5 Јануари 2014
  Машко
 3. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,953
  4,190
  28 oктомври 2008
  Не знам во какви услови е користен, но ако се земе во предвид дека ова е диск првенствено наменет за HD DVR и HDTV стриминг, и според инфото погоре има преку 4 години работни часови, мислам дека 1000 денари би бил максимумот за овој диск.
   
  На moongose му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,234
  13,156
  23 Јануари 2008
  Манга
Слични теми
 1. D
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,403
 2. SpiritBond
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  669
 3. DACIA
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  688
Вчитување...

Сподели

Вчитување...