1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Seagate desktop SSHD 4TB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Mario.Bog, 5 ноември 2019.

 1. Mario.Bog

  Mario.Bog
  Gaining Experience

  857
  424
  15 Декември 2013
  Машко
  Продава Seagate desktop SSHD од 4TB, со околу 300 денови активна работа и 100% исправен без никаков проблем. Сличен диск неможев да најдам кај нас, на ebay истиот се движи помеѓу 150-160 долари половен, нов на newegg e 400 долари што е премногу, на друг страна го најдов за 270 долари.
  Јас го продавам за 7500 денари може и замена за компјутерски делови.

  IMG_20191101_165020.jpg
   
  На dejan_str, Oktar, RoninMK и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. Mario.Bog

  Mario.Bog
  Gaining Experience

  857
  424
  15 Декември 2013
  Машко
 3. Mario.Bog

  Mario.Bog
  Gaining Experience

  857
  424
  15 Декември 2013
  Машко
Слични теми
 1. skullmonkey
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  507
 2. hipo
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  345
 3. gOJDO
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,876
 4. SpiritBond
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  657
 5. gOJDO
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,053
Вчитување...

Сподели

Вчитување...