• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Seagate Basic 4TB

  • Ја почнал/а темата
  • #1

boksata

Gaining Experience
27 декември 2017
316
404
Продавам екстерен хард диск Seagate Basic 4TB, не е многу користен, под гаранција од Нексио до 04.05.2023.
Цена 5000 ден.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,708
Мислења
862,906
Членови
30,052
Најнов член
Tomtomtom
На врв Дно