• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Seagate 1TB 2.5" и 2 напојувања

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

StalkeR

Unbeatable
5 декември 2009
4,284
4,265
Продавам HDD користен околу 2,3 месеци без гаранција. Комплетно исправен.
1603012281586.jpg17-__ò___ð_-2020_08-14.png11.png22.png

Цена: 1,500 денари.

Matrix 800W користено, исправно. 4 SATA, 3 Molex, 4+4CPU, 6+2GPU.
Цена: 600 денари.
1603012556693.jpg

Gembird 450W Корситено, исправно
3SATA, 2 Molex, 4CPU.
Цена: 400 денари.
IMG_20201018_111908.jpg
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,570
Мислења
820,761
Членови
28,229
Најнов член
redstone
На врв Дно