• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Se za Sony Ericsson m600i

  • Ја почнал/а темата
  • #1

angjeleski

Intern
23 април 2007
202
11
Здраво.. тука ќе праќам а може и да праќате секаков софтвер за sony ericsson m600i..

Мислам дека е паметно што отворив нова тема и секој кој што би сакал да сподели мислења за некој модел на телефон треба да отвори тема со тоа што ќе биде многу полесно на guest -от да се снајде на форумов :)

Како за почеток еве неколку теми ;)

Lamburghini
WPM11
Cuban Council
Dark Waves
Tribute
Oscar мене лично многу ми се допаѓа
James Bond
Tiles
WMP11 v2.1
 
  • Ја почнал/а темата
  • #2

angjeleski

Intern
23 април 2007
202
11
Eve i Theme Creator

Еве и еден Theme Creator кој може да послужи и за скоро сите модели на SE

Theme Creator
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

angjeleski

Intern
23 април 2007
202
11
Eve i eden messenger za m600i

Mig33 е програмче со кое ќе можете да се логирате на најпознатите messenger -и MSN, AOL и Yahoo messenger. Забавувајте се

Еве и Skype за вашиот телефон :) Тука

Лото апликација која ќе ви ги генерира вашите среќни бројки :) Тука

Апликација за оние кои се фанови на фудбалот.. шпанската лига..Целосен попис на натпревари и дати од сезона '06-'07 Тука

Ајде и италијанците да не останат покуси со фудбалот Тука
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

angjeleski

Intern
23 април 2007
202
11
TUUUUU

TUUUUU Nieden zainteresiran za mojava tema :ua: :ua: :tazhen:
 

strizlow800

Intern
30 октомври 2007
4
0
www.semkd.tk
http://torchk800.matlista.se/Torch.jar aplikacija za K800 koja ovozmozuva blicot da sveti celo vreme (sto ne e mozno so fabrickite opcii) ne e za M600 ali moze da posluzi za korisnicite na K800, K790, K810...

P.S. vo permissions menito na programot, kaj sto e multimedia access permission treba da se stavi NO za da programot ne ja uklucuva kamerata, tuku da sveti samo blicot :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,734
Мислења
863,558
Членови
30,068
Најнов член
petrovskib
На врв Дно