Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Се сеќавате на Avid VS Целиот универзум? Е, сега сум Sensei.

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
23.263
32.102
roka.mk
Јас верував! Затоа им реков да не те банираат и да те остават... Експериментирав нешто со тебе и твојот психолошки профил, и она што го мислев тоа и се случи...Еурека!!! :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Avid

Avid

Epic
21 јануари 2009
6.212
10.943
Скопје
Јас верував! Затоа им реков да не те банираат и да те остават... Експериментирав нешто со тебе и твојот психолошки профил, и она што го мислев тоа и се случи...Еурека!!! :)
Затвораат за експерименти со луѓе...
 

Fredy

Unstoppable
12 октомври 2014
1.160
3.051
Skopje
Fredy's setup  
Processor & Cooler
Intel I5 13500 /Noctua D14
Motherboard
Gigabyte B760 Gaming X DDR 5
Storage
970 evo plus 500gb + Kingston A2000 NvMe 1Tb + SSD Samsung 850 pro 256gb
PSU
EVGA SuperNova 750 G3
RAM
2x16GB DDR5 Kingston Fury Beast @6000Mhz
Video card
MSI 3080 Suprim
Case
NZXT s340 Elite
Mouse
Logitech G502 Proteus Spectrum
Keyboard
G.Skill Ripjaws KM780 RGB cherry mx brown
Audio
Sennheiser HD 518 + Kurzweil KS40A
Monitor
Asus RoG PG279Q 1440p 165Hz IPS
OS
Windows 11 Pro

psyside

Rising Star
4 септември 2008
30.211
31.367
psyside's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 5 [email protected] + PCCooler X5
Motherboard
Asrock B450 HDV
Storage
970 EV0 Plus 500GB
PSU
Evga 750W BQ
RAM
2x8GB Hyper X Predator@ 3200
Video card
Asus RTX Dual EVO 2060 Super
Case
CM Masterbox E500 with ODD
Mouse
Cooler Master Storm Spawn + Corsair 140/Zalman ZM-F4
Keyboard
Logitech G910
Monitor
Asus PA328Q Pro Art
OS
WIN 10 Pro X64
Незнам за вас, јас уживам во старт-АП селфијата, феноменален концепт.

fuHdUls1uGRtS.gif
 

Avid

Epic
21 јануари 2009
6.212
10.943
Скопје
Без сладоледи и сок на дружба ич не доаѓај вечер/утре.
FOjr7vw.png


Незнам за вас, јас уживам во старт-АП селфијата, феноменален концепт.

Погледнете го атачментот 55593
??
Не ми оди офф топик, само спинови, исто како во Самсунг темата.
 

Fredy

Unstoppable
12 октомври 2014
1.160
3.051
Skopje
Fredy's setup  
Processor & Cooler
Intel I5 13500 /Noctua D14
Motherboard
Gigabyte B760 Gaming X DDR 5
Storage
970 evo plus 500gb + Kingston A2000 NvMe 1Tb + SSD Samsung 850 pro 256gb
PSU
EVGA SuperNova 750 G3
RAM
2x16GB DDR5 Kingston Fury Beast @6000Mhz
Video card
MSI 3080 Suprim
Case
NZXT s340 Elite
Mouse
Logitech G502 Proteus Spectrum
Keyboard
G.Skill Ripjaws KM780 RGB cherry mx brown
Audio
Sennheiser HD 518 + Kurzweil KS40A
Monitor
Asus RoG PG279Q 1440p 165Hz IPS
OS
Windows 11 Pro
FOjr7vw.png??
Не ми оди офф топик, само спинови, исто како во Самсунг темата.
Ццццц....
Сенсеи стана и нејќеш да почастиш?
Па и карта од Ерусалим да ми стаеше ќе требаше да пуштиш сладоледи/сок :D
 

Daniel86

Epic
28 мај 2013
3.762
10.242
Скопје, Карпош 1
www.facebook.com
Daniel86's setup  
Processor & Cooler
i5 11400 & Deepcool AK620
Motherboard
Gigabyte Z590 UD AC
Storage
Samsung 980 Pro NVMe 500GB & Samsung 980 PRO NVMe 1TB & WD Blue WD10EZEX 1TB
PSU
Asus Rog Strix 850W
RAM
2X 16GB DDR4 3200MHz Kingston Fury Beast CL16 RGB
Video card
Intel UHD730 & Asus RX5700XT OC 6GB
Case
Deepcool Tesseract SW Black/Blue
Mouse
MX Master 3
Keyboard
Coolermaster Devastator 3
Audio
Kenwood KRF-V5020 + Kenwood LS76
Monitor
Philips 222EL
OS
Windows 10 Pro 64bit
Мене ме заболе фалус кој е сенсеи кој не, само ми е мило што се средија работите и гледам како напредуваш. Честитки за титулата, можеш ти и повеќе ;)
 

bogoevski

Unstoppable
29 ноември 2009
1.706
2.756
Hønsebybotn
bogoevski's setup  
Processor & Cooler
Повеќејадрен со множител
Motherboard
Црна со црвени детали
Storage
Препун
PSU
Предимензионирано
RAM
Доволно
Video card
Нај јака со 8 гигавати
Case
Гломазно
Mouse
Немам, чувам мачки.
Keyboard
Тивка
Audio
Стерео со двигател
Monitor
Прецизен
OS
Џам
Вулвата ме заболи.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Avid

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.230
Мислења
976.979
Членови
35.540
Најнов член
Matej213
На врв Дно