Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Се продават 2 Power банкој и држач за слушалки

Статус
Затворена за нови мислења.

stranger777

Gaining Experience
27 октомври 2013
358
206
Битола
stranger777 додаде нов оглас:

Се продават 2 Power банкој и држач за слушалки - 1.600 ден.

Powerbank Xiaomi Mi 2S, 10000mAh, црна нов со fast charging =1600 ден.​


Powerbank Xiaomi 10000mah со силиконска маска ист како на сликата употребуван 2-3 пати буквално нов​

1000 den.
Кулер нов како на линкот ,600 ден
[URL...

Видете го целиот оглас...
 

stranger777

Gaining Experience
27 октомври 2013
358
206
Битола

Атачменти

 • 0-02-05-3fbab64fa0d7d6a2dc0d9ecf941c27d5d3afc94da18f8c23f91c5a5b18f1d3f1_ca9ae573f1d1d9f7.jpg
  0-02-05-3fbab64fa0d7d6a2dc0d9ecf941c27d5d3afc94da18f8c23f91c5a5b18f1d3f1_ca9ae573f1d1d9f7.jpg
  488,5 KB · Прегледи: 34
 • 0-02-05-8f07e92c8366add71d2028358d0d1e0f0cf3673e0cb83d043fc3c952ec24ded1_e01600f77f678c6a.jpg
  0-02-05-8f07e92c8366add71d2028358d0d1e0f0cf3673e0cb83d043fc3c952ec24ded1_e01600f77f678c6a.jpg
  601,4 KB · Прегледи: 32
 • 0-02-05-ef1affbd66cba9300c483a9173f0294c39cc768ef9e805c96d734f9d97f7497e_ca1dd203d2538e9d.jpg
  0-02-05-ef1affbd66cba9300c483a9173f0294c39cc768ef9e805c96d734f9d97f7497e_ca1dd203d2538e9d.jpg
  612,8 KB · Прегледи: 33
 • 0-02-05-f56424d9af3be7677c4edbc6b0a8cc562477fb9af02034b1ed3dd6ac7353ba2d_47a01e52bce8d14.jpg
  0-02-05-f56424d9af3be7677c4edbc6b0a8cc562477fb9af02034b1ed3dd6ac7353ba2d_47a01e52bce8d14.jpg
  578,9 KB · Прегледи: 35

stranger777

Gaining Experience
27 октомври 2013
358
206
Битола
банкојте продадени додавам уште еден 20000 mah два три пати користен буквално нов еве слики не е брз полнач...
цена: 1500 den
 

Атачменти

 • 0-02-05-0ddb3fdbca9b4e1c9e2a01c4dabc84c39ca7f824a59c2065660d919e87aa1782_a5e2ea1cff4121fa.jpg
  0-02-05-0ddb3fdbca9b4e1c9e2a01c4dabc84c39ca7f824a59c2065660d919e87aa1782_a5e2ea1cff4121fa.jpg
  303,8 KB · Прегледи: 21
 • 0-02-05-1b71bcdb0ea070fec0d47aa378e070f88f42422a6e97a3387c9b565cf3822c74_ae5f788d6d50088b.jpg
  0-02-05-1b71bcdb0ea070fec0d47aa378e070f88f42422a6e97a3387c9b565cf3822c74_ae5f788d6d50088b.jpg
  390,8 KB · Прегледи: 21
 • 0-02-05-3d189b0947fad148900c1ce9ec1cbed5a042bbc9f3728448799d9b94b911b7df_f59caca11adc629.jpg
  0-02-05-3d189b0947fad148900c1ce9ec1cbed5a042bbc9f3728448799d9b94b911b7df_f59caca11adc629.jpg
  293,1 KB · Прегледи: 20
 • 0-02-05-3dc7d46340c35cab339ed47634b618f83429182657e7c1c62cf10a23f77f0d25_ff4acb7cf92b5b99.jpg
  0-02-05-3dc7d46340c35cab339ed47634b618f83429182657e7c1c62cf10a23f77f0d25_ff4acb7cf92b5b99.jpg
  384,2 KB · Прегледи: 21
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.118
Мислења
955.826
Членови
34.517
Огласи
2.321
Најнов член
kristen885
На врв Дно