Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Se prodavaat Zotac Trinity 3080Ti 12GB i Asus TUF 3080Ti.

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.375
7.302
Скопје
www.facebook.com
Pane24 додаде нов оглас:

Se prodavaat Zotac Trinity 3080Ti 12GB. - 450 €

Se prodavaat Zotac Trinity 3080Ti 12GB.
Od moja strana smeneti mu se komplet fanovi so novi, novi padovi na memorija.
Nova termalna pasta thermal grizzly.
Sleduvaat samo grafickite bez pakovanje.
Opciono e i testiranje na lice mesto pred da se kupaat.
Cena fiksno 450e.
Na zaliha se povekje parcinja.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.130
Мислења
975.222
Членови
35.437
Најнов член
fensa08
На врв Дно