Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Se prodavaat razni maticni ploci.

Статус
Затворена за нови мислења.

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.244
6.811
Скопје
www.facebook.com

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.244
6.811
Скопје
www.facebook.com
Ostanato uste :
1. Kombo asus z170 pro gaming , i3 6100 , 8gb ram - 5000 denari.
2. Gigabyte z270p samo ploca - 2000 denari.
Rezervacii vise ne primam. Princip prv dojden prv usluzen.
 

Атачменти

 • 361657940_194640919960779_2714102457282264550_n.jpg
  361657940_194640919960779_2714102457282264550_n.jpg
  97,4 KB · Прегледи: 78
 • IMG_20230708_210052.jpg
  IMG_20230708_210052.jpg
  1,1 MB · Прегледи: 79
Последна промена:

Daniel86

Guru
28 мај 2013
3.607
9.778
Скопје, Карпош 1
www.facebook.com
Daniel86's setup  
Processor & Cooler
i5 11400 & Deepcool AK620
Motherboard
Gigabyte Z590 UD AC
Storage
Samsung 980 Pro NVMe 500GB & Samsung 980 PRO NVMe 1TB & WD Blue WD10EZEX 1TB
PSU
Asus Rog Strix 850W
RAM
G-Skill Ripjaws 3000Mhz
Video card
Intel UHD730 & Asus R7 250
Case
Deepcool Tesseract SW Black/Blue
Mouse
Razer Basilisk Essential
Keyboard
Coolermaster Devastator 3
Audio
Kenwood KRF-V5020 + Kenwood LS76
Monitor
Philips 222EL
OS
Windows 10 Pro 64bit

Daniel86

Guru
28 мај 2013
3.607
9.778
Скопје, Карпош 1
www.facebook.com
Daniel86's setup  
Processor & Cooler
i5 11400 & Deepcool AK620
Motherboard
Gigabyte Z590 UD AC
Storage
Samsung 980 Pro NVMe 500GB & Samsung 980 PRO NVMe 1TB & WD Blue WD10EZEX 1TB
PSU
Asus Rog Strix 850W
RAM
G-Skill Ripjaws 3000Mhz
Video card
Intel UHD730 & Asus R7 250
Case
Deepcool Tesseract SW Black/Blue
Mouse
Razer Basilisk Essential
Keyboard
Coolermaster Devastator 3
Audio
Kenwood KRF-V5020 + Kenwood LS76
Monitor
Philips 222EL
OS
Windows 10 Pro 64bit

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.244
6.811
Скопје
www.facebook.com
Gorenavedenata e prodadena.
Dostapno kombo:
Ploca Asrock H270 Pro , cpu g3930 , 2x4gb ram ddr4 kingston, m.2 ssd 240gb.
Komplet za 4000 denari.
Sleduva toa sto e na slikata samo.IMG_20230806_204926.jpg
Prodadeno!
 
Последна промена:

Daniel86

Guru
28 мај 2013
3.607
9.778
Скопје, Карпош 1
www.facebook.com
Daniel86's setup  
Processor & Cooler
i5 11400 & Deepcool AK620
Motherboard
Gigabyte Z590 UD AC
Storage
Samsung 980 Pro NVMe 500GB & Samsung 980 PRO NVMe 1TB & WD Blue WD10EZEX 1TB
PSU
Asus Rog Strix 850W
RAM
G-Skill Ripjaws 3000Mhz
Video card
Intel UHD730 & Asus R7 250
Case
Deepcool Tesseract SW Black/Blue
Mouse
Razer Basilisk Essential
Keyboard
Coolermaster Devastator 3
Audio
Kenwood KRF-V5020 + Kenwood LS76
Monitor
Philips 222EL
OS
Windows 10 Pro 64bit
И плус 3 литра сок на растварање. :D
 
 • Хаха
Реакции: thrw
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
45.604
Мислења
945.616
Членови
34.089
Огласи
1.976
Најнов член
Di@
На врв Дно