Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Се продаваат различни делови

Aowek

On your way to fame
14 април 2012
1.016
865
Aowek додаде нов оглас:

Се продаваат различни делови - 11.500 ден.

Се продаваат следните делови:

1. Corsair K70 Lux rgb - 3500 денари

2. Corsair h100i - сокеt 1151 има бракет само - 2500 денари

3. 6x CM MF120 Halo gen2 кулери доаѓаат со посебен РГБ контролер - 5500 денари ќ
Кулерите имаат преостана гаранција од 1 год+

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.604
Мислења
945.623
Членови
34.091
Огласи
1.976
Најнов член
WhatYourMother
На врв Дно