• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Се продаваат PS4 и PS2

Статус
Затворена за нови мислења.
 • Ја почнал/а темата
 • #1

outsider

Gaining Experience
14 јуни 2019
111
185
PS4 со расипан читач, иди и со контролер: 140е
PS2 со два контролери: 30е

Филип, 071387269
 
 • Ја почнал/а темата
 • #4

outsider

Gaining Experience
14 јуни 2019
111
185
Пратено. Поздрав.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,803
Мислења
850,743
Членови
29,490
Најнов член
cadi1
На врв Дно