Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Се продаваат PC делови

Статус
Затворена за нови мислења.

aleks989

Gaining Experience
19 ноември 2016
101
152
Битола
aleks989 додаде нов оглас:

Се продаваат PC делови - 16.000 ден.

Се продаваат следните (половни) компјутерски компоненти:

MB: Gigabyte Z270-Gaming K3 - 3500 ден. (Детали)
CPU: Core i5-7600K - 4000 ден. (Детали)
Cooler: Cooler Master ML120L V2 RGB - 3500 ден. (под гаранција купен Март 2022)...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
46.550
Мислења
964.777
Членови
34.921
Огласи
2.634
Најнов член
Natalija Canevska
На врв Дно