1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Се продаваат нови Tenda Dekstop Switch-ови

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од coNNectMKD, 5 Април 2020.

 1. coNNectMKD

  coNNectMKD
  Gaining Experience

  393
  305
  13 Март 2017
  Машко
  Се продаваат нови комплет (неотпакувани со фолија) Тенда свичови. 12 на лагер.

  - 3
  - 4

  Цена за сите комплет: 550 ден.
  Цена за едно: 650 ден.
  [​IMG]
   
 2. G4M3R

  G4M3R
  On your way to fame

  603
  568
  26 Јуни 2012
  Машко
  На Oktar, DrMTR, Speedster и уште 5 други им се допаѓа ова.
 3. coNNectMKD

  coNNectMKD
  Gaining Experience

  393
  305
  13 Март 2017
  Машко
  Уф, не сум видел, грешка. Така ми сугерираа цена па таква и ставив

  Едит
  Цена за едно: 450 ден.
  Цена за сите: 400 ден.
   
  На G4M3R му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. -={K-O-R-U-N}=-
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,532
 2. CyberTm
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  650
 3. Mechanic
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  538
 4. Mario.Bog
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  667
Вчитување...

Сподели

Вчитување...