Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Се продаваат нов микрофон и веб-камера за стримање

Статус
Затворена за нови мислења.

MartinGR1MR

Gaining Experience
14 јуни 2014
165
71
MartinGR1MR додаде нов оглас:

Се продаваат нов микрофон и веб-камера за стримање - 14.000 ден.

Се продава нов неотпакуван Blue Yeti X microphone
Повеќе информации/спецификации околу микрофонот: Yeti X
Цена за микрофонот: 7000денари

Исто така се продава и нова неотпакувана Logitech 1080p 60fps streamcam
Повеќе информации/спецификации околу камерата: Logitech Streamcam
Цена за камерата: 7000 денари

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.529
Мислења
964.360
Членови
34.902
Огласи
2.617
Најнов член
darko SNR
На врв Дно