Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Се продаваат надворешни дискови од по 1TB

Статус
Затворена за нови мислења.

mickeymkd

Gaining Experience
7 јануари 2009
417
72
mickeymkd додаде нов оглас:

Се продаваат надворешни дискови од по 1TB - 1.000 ден.

Се продаваат неколку надворешни кутии USB 3.0 со диск од по 1TB, користени за бекап во домашни услови.

-3.5 инчен со кутија Seagate
-2.5 инчен со кутија Toshiba
-2.5 инчен со кутија Natec
-2.5 инчен со кутија White Shark
-2.5 инчен со кутија Gembird

Секоја кутија доаѓа и со кабелче, како на сликите.
Моделот на дискот може да се види од сликите.

Цена 1000 денари по диск.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.529
Мислења
964.360
Членови
34.902
Огласи
2.617
Најнов член
darko SNR
На врв Дно