Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Se prodavaat mobilni telefoni

Статус
Затворена за нови мислења.

Bale

Intern
18 февруари 2022
0
18
Bale додаде нов оглас:

Se prodavaat mobilni telefoni - 780 €

Se prodavaat mobilni telefoni
Iphone 11 Pro Max Full Pack Black 64GB Newerlock telefonot otcuvan maximalno 10/10 bez niedna zabeleska bateryhealt 84% bez nikakva maana face id true ton ispraven nikogas ne e servisiran 430Euro
Xiaomi Mi 11 Full Pack 8+3/256GB Newerlock donesen od germanija pred nekoj den bez nikakvi problemi otcuvan super 9/10 so nekoja sitnica na lajsna nisto strasno od maska 350Euro

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.998
Мислења
972.970
Членови
35.345
Огласи
2.934
Најнов член
bojan.donev
На врв Дно