Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Се продаваат микрофон и веб камера.

Статус
Затворена за нови мислења.

Serko

Gaining Experience
30 август 2018
120
271
Serko додаде нов оглас:

Се продаваат микрофон и веб камера. - 4.000 ден.

Продавам микрофон Razer Seiren X USB и камера Logitech C920 во перфектна состојба скоро некористени воопшто.

Купени се во 2019, гаранцијата им е истечена, требаше да служат за Streaming меѓутоа ништо не бидна од тој план.

Користени се макс неколку дена.

Цената е 4000 денари за микрофонот и 4000 денари за камерата.

Видете го целиот оглас...
 

Serko

Gaining Experience
30 август 2018
120
271
Микрофонот продаден, останува камерата со снижена цена на 3000 денари.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.587
Мислења
945.400
Членови
34.074
Огласи
1.967
Најнов член
colorizedpanda
На врв Дно