Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Se prodavaat maticni Asrock B450

Статус
Затворена за нови мислења.

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.356
7.216
Скопје
www.facebook.com
Pane24 додаде нов оглас:

Se prodavaat maticni Asrock B450 - 100 €

Se prodavaat maticni Asrock B450 , ryzen 1200 4 jadren, 8gb ram ddr4 plocka. Cena 100e od kombo.
Sleduvaat komplet so pakovanje.
Na zaliha 2 komboa.
Cenata e fiksna.

Погледнете го атачментот 133497
Погледнете го атачментот 133498Погледнете го атачментот 133499

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.496
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно