1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Се Продаваат Куќиште, Ладење, Режач, Глувче

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Transporter444, 19 Март 2020.

 1. Transporter444

  Transporter444
  Gaining Experience

  82
  118
  11 Јуни 2016
  Машко
  ФИНКИ
  Куќиште Deepcool Tesseract BF White - 1500мкд
  Case1.jpg Case2.jpg Case3.jpg Case4.jpg Case5.jpg
  Кулер DeepCool Gamer Storm Captain 240EX - 1000мкд
  доаѓа само со mounting system за LGA1366,LGA2011,LGA2011-3,LGA2066
  AIO1.jpg AIO2.jpg
  Кулер Cooler Master Hyper 412S - 1500мкд
  доаѓа со комплет кутија, без термална паста (се потроши :p)
  Hyper1.jpg Hyper2.jpg
  Режач ASUS DRW-24F1ST - 500мкд
  DVD1.jpg DVD2.jpg
  Глувче Steelseries Rival - 1000мкд
  комплет кутија, со нови glides
  Rival1.jpg Rival2.jpg Rival3.jpg Rival4.jpg
   
  Nomad, Rikimaru и на Lazarko им се допаѓа ова.
 2. Transporter444

  Transporter444
  Gaining Experience

  82
  118
  11 Јуни 2016
  Машко
  ФИНКИ
  продадено воденото
   
 3. Transporter444

  Transporter444
  Gaining Experience

  82
  118
  11 Јуни 2016
  Машко
  ФИНКИ

Сподели

Вчитување...