Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Se prodavaat keychron k2 pro i yunzii yz84 pro

Статус
Затворена за нови мислења.

Dimson

Gaining Experience
14 ноември 2018
78
72
Скопје
Dimson додаде нов оглас:

Se prodavaat keychron k2 pro i yunzii yz84 pro - 6.000 ден.

Двете тастатури се користени помалку од месец дена.

Keychron K2 Pro со K Pro Brown switches целосно спакувана и гаранција 12 месеци купена на 15.02.2024 - 6000 ден
Yunzii yz84 Gateron Yellow switches целосно спакувана без гаранција - 3000 денари

Локација: Скопје не праќам по карго

Барајте ме на телефон: 078830296 Viber WhatsApp

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.111
Мислења
974.659
Членови
35.410
Најнов член
Teodora2005
На врв Дно