Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Se prodavaat graficki XFX 580 4gb

Статус
Затворена за нови мислења.

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.363
7.249
Скопје
www.facebook.com
Pane24 додаде нов оглас:

Se prodavaat graficki XFX 580 4gb - 4.000 ден.

Se prodavaat graficki karti XFX 580 4gb, koristeni se za mining podolg period i odrzuvani. Vrateni se na fabricki bios od moja strana. Kulerite se vo solidna sostojba.
Cenata e fiksna 4000 denari.
Ima moznost da se testiraat na lice mesto.
broj za kontakt 077569569 na viber ili vo poraka na forumov.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.850
Мислења
970.140
Членови
35.209
Огласи
2.835
Најнов член
TamaraR
На врв Дно