Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Se prodavaat graficki Sapphire 570 4gb

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.257
6.874
Скопје
www.facebook.com
Pane24 додаде нов оглас:

Se prodavaat graficki Sapphire Nitro Plus 580 4gb - 2.500 ден.

12 graficki sapphire nitro plus 580 4gb - 2500 denari.

Da napomenam. Grafickite se neotvarani, testirani od moja strana ispravna sostojba. Nad 70% fans znaat da bidaat bucni kulerite. Ipak ne ocekuvajte za tie ceni kako novi da se grafickite.
Za nadvor od sk prakjam po els.Погледнете го атачментот 129206

Видете го целиот оглас...
 

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.257
6.874
Скопје
www.facebook.com
Dostapna kolicina:
1. Sapphire Nitro plus 570 4gb - 2000 den.
2. Sapphire Pulse 570 4gb - 2000 den.
3. Sapphire pulse 580 4gb - 2500 den.
4. Red devil 570 4gb - 2500 den.
5. Sapphire 470 4gb mining edition so DVI izlez za video. Se pravaat i so fabricki bios za 470ka za gejming - 1000 denari.
 

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.257
6.874
Скопје
www.facebook.com
Dostapna kolicina:
1. Sapphire Nitro plus 570 4gb - 2000 den.
2. Sapphire Pulse 570 4gb - 2000 den.

4. Red devil 570 4gb - 2500 den.

Ostanatoto se povlekuva.
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.671
Мислења
946.980
Членови
34.145
Огласи
2.013
Најнов член
Yadow
На врв Дно