Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Se prodavaat graficki Asus dual i Asus tuf 5600xt

Статус
Затворена за нови мислења.

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.311
7.051
Скопје
www.facebook.com

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.311
7.051
Скопје
www.facebook.com
Asus dual 5600xt , solidni kuleri i dobra sostojba karti. Cena fiksno 150e. Sleduvaat bez kutija.
Sapphire Nitro Plus 5700xt BE 8gb , dobra sostojba fanovi i karti. Cena fiksno 220e. Sleduvaat bez kutii.
 

Атачменти

 • Screenshot_1651.png
  Screenshot_1651.png
  670,7 KB · Прегледи: 84
 • Screenshot_1652.png
  Screenshot_1652.png
  608,2 KB · Прегледи: 85
 • Screenshot_1653.png
  Screenshot_1653.png
  739,2 KB · Прегледи: 84
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.133
Мислења
956.131
Членови
34.529
Огласи
2.330
Најнов член
AnimusBlazer
На врв Дно