Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Се продаваат графички карти со и без гаранција

Статус
Затворена за нови мислења.

pavlestyle

Gaining Experience
9 април 2016
92
93
pavlestyle додаде нов оглас:

Се продаваат графички карти со и без гаранција - 24 ден.

1. Asus Dual RTX 3060ti OC edition со преостаната гаранција до јуни 2024год.
- ASUS Dual GeForce RTX 3060 Ti OC Edition 8GB GDDR6 | Graphics Card | ASUS Global
Цена: 24.000ден

2. Colorful GTX 1050ti dual oc Gaming V3 купена крајот на 2018та од странство.
- Colorful GTX 1050 Ti GAMING V3 Specs
Цена: 4500ден...

Видете го целиот оглас...
 

pavlestyle

Gaining Experience
9 април 2016
92
93
1. 3060ti - Продадена
2. 1050ti - Цена 4.000ден
3. 1070 - се враќа на продажба 8.000ден
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.177
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно