Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Се продаваат графички карти Red Devil 5700xt 8gb.

Статус
Затворена за нови мислења.

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.306
7.046
Скопје
www.facebook.com
Pane24 додаде нов оглас:

Се продаваат графички карти Red Devil 5700xt 8gb. - 350 €

Се продаваат 6 графички карти во добра состојба, користени за мајнинг 1.5 година Кулерите се во добра состојба.
Моментално се на мајнинг риг, пожелно е да се најдаат купци за барем минимум 3 карти да се земаат за да се растуре ригот.
Цена од карта е 350е . Пораки со ценкања не читам воопшто !
Погледнете го атачментот 114025
Патем понудата ке важе се додека не се продаде цел риг комплет како приоритет. Така да нема љутиш за тие што сакаат да купаат 1-2 карти :)
Патем не праќам по карго...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.042
Мислења
954.436
Членови
34.468
Огласи
2.271
Најнов член
idriz
На врв Дно