Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Se prodavaat evga ftw3 3080 10gb

Статус
Затворена за нови мислења.

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.377
7.313
Скопје
www.facebook.com
Pane24 додаде нов оглас:

Se prodavaat evga ftw3 3080 10gb - 0 €

Se prodavaat 3 graficki evga ftw3 3080 10gb.
Kartite se socuvani i dobra sostojba. Pozelno e da si smenete termalni padovi.
Sleduvaat samo grafickite.
Testiranje na lice mesto kaj mene na moja konf.
Prodadeni
Погледнете го атачментот 130810Погледнете го атачментот 130811Погледнете го атачментот 130811

Видете го целиот оглас...
 
Последна промена:

DemoUser

Баниран/a
27 април 2010
1.457
1.629
Скопје / Автокоманда
Чекаат 4080ки за 1000 евра и 4090ки за 1200 евра.
Воедно чекаат од копатните 4080ки за 300 до 500 евра.
Кога ќе има такви титни ми одма да дојдам без да знаат на форум и не огласувај дур не купам јас прво :)
 

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.377
7.313
Скопје
www.facebook.com
Pa 1000e e eden telefon pobogu, poskapeno sve naokolu i struja i davacki.
Da spustam ceni na pojakive grafiki i pokraj site trosoci , servisi za voziloto sto gi transportiram , nafta, struja i tepanje moe vreme.
Bolje e da si gi kupuvam za sebe i da si gi cuvam za kopanje na ovie ceni.
580 8gb pred 2 godini bese 400e i gi kupuvaa ko alva. Ovie 3080kive nema teoretski sansi da idaat po poniski ceni.
 

TylerMkD

Guru
7 ноември 2014
4.422
9.335
Prodadeni se site toptan.
Na vas ostanative ako i ovie ceni vi se skapi cekajte uste malce da krene kriptovo..
Jas koga go vidov oglasov mislev deka ti ke ni plakas nas da gi zememe ovie 3080-kive...nesto simbolicno 50-100eur
Мислењето е автоматски споено:

Кога ќе има такви титни ми одма да дојдам без да знаат на форум и не огласувај дур не купам јас прво :)
Hehehe abe star lisec si ti
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.228
Мислења
976.914
Членови
35.537
Најнов член
martin987
На врв Дно