• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Се продаваат делови

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

pavlestyle

Gaining Experience
9 април 2016
82
81
Се продаваат следниве делови во исправна состојба

i7 2600K - 4000 ден
i5 2400 - 2000 ден
GA-H61M-S2PV - 2000 ден
4x4 GB RAM 1333mhz - 3000 ден

Може да се комбинира матична и процесор заедно со рам.

Контакт пп
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,723
Мислења
831,333
Членови
28,718
Најнов член
K-909
На врв Дно