Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Se prodavaat Asus TUF 3060 Ti 8gb

Статус
Затворена за нови мислења.

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.257
6.874
Скопје
www.facebook.com

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.257
6.874
Скопје
www.facebook.com
Dostapni :
4 karti ASUS TUF 3060Ti 8gb , komplet so kutija - garancija do 24.11.2024ta - 250e.


Moze i da se prakja po els niz mkd.
Podetalno na 077569569 na viber.
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.674
Мислења
947.020
Членови
34.145
Огласи
2.014
Најнов член
Yadow
На врв Дно