Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Se prodavaat 4090 24gb 4 parcinja.

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.375
7.302
Скопје
www.facebook.com
Pane24 додаде нов оглас:

Se prodavaat 4090 24gb 4 parcinja. - 1.200 €

Se prodavaat nekolku meseca koristeni graficki 4090.
1. 2xGainward phoenix 4090 24gb,nemaat garancija,doneseni od stranstvo. - 1200e.
2. Asus Tuf OG 24gb, imaat garancija od tukasna firma do 27.02.2027.
Cena fiksno 1500e.
Grafickite sleduvaat komplet so nivnite kutii.
Plakjanjeto e striktno vo euro.
Cenite se fiksni.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.130
Мислења
975.222
Членови
35.437
Најнов член
fensa08
На врв Дно