Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Se prodavaat 3080 i 3080Ti - 12GB

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.360
7.237
Скопје
www.facebook.com
Последна промена:

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.360
7.237
Скопје
www.facebook.com
Na zaliha :
1x Gigabyte Eagle 3080 TI 12gb - 450e. ( komplet so kutija )
1x Gigabyte Gaming OC 3080Ti 12gb - 450e. ( komplet so kutija)
1x Founder Edition 3080 10gb - 350e ( sleduva bez kutija )

Cenite se fiksni.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.792
Мислења
969.387
Членови
35.182
Огласи
2.801
Најнов член
bunce
На врв Дно