Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Се продаваат 3 TP-Link 16-port Switch-ови, 3 UPS-а и многу мрежни кабли

Статус
Затворена за нови мислења.

marti_a_n

Intern
5 февруари 2016
2
3
Скопје
marti_a_n's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i7 4771 & Termaltake Jing
Motherboard
Gigabyte G1.Sniper M5
Storage
Samsung SSD 850 EVO 250GB & 15TB various
PSU
BeQuiet Power Zone 1000W
RAM
16Gb DDR3 Kingston HyperX Beast
Video card
2x Crossfire SAPPHIRE Radeon HD 7970 3GB 384-Bit GDDR5 PCI Express
Case
gigabyte sumo alpha
Mouse
Zalman ZM-GM4
Keyboard
Alienware Tactx
Audio
Sound Blaster Recon3Di & Genius SW-HF5.1 6000 & 2x Yamaha MSP3
Monitor
BenQ EW2730 27"
OS
Windows 10 64-bit
marti_a_n додаде нов оглас:

Се продаваат 3 TP-Link 16-port Switch-ови, 3 UPS-а и многу мрежни кабли - Проценка

Се продаваат:
Три TP-Link TL-SG1016D 16-port Metal Gigabit Switch (скоро нови, исправни и многу малце употребувани) 2500 денари по парче
Четири исправни UPS, два Hantol (едниот со исправни батерии - 2500 денари), другиот без батерии 1500 денари, Enjoy без батерии - 2000 денари
Многу мрежни кабли со конектори 1500 денари за сите

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.130
Мислења
975.224
Членови
35.437
Најнов член
fensa08
На врв Дно