1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Се продава Xbox One S

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од lynx, 23 Јануари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. lynx

  lynx
  Unstoppable

  3,372
  3,086
  4 Септември 2008
  - Xbox One S, 500 GB, 1 gamepad
  - Assassins Creed: Unity
  - God of Wars 4

  Конзолата и контролерот се зачувани, добивате и акаунт затоа што игрите се дигитални.

  Цена: 10.000 денари.

  2020-01-09 11.05.07.jpg 2020-01-09 11.04.33.jpg 2020-01-09 10.59.21.jpg 2020-01-09 10.56.34.jpg
   
  xCorbe, 123456 и на Tenny им се допаѓа ова.
 2. lynx

  lynx
  Unstoppable

  3,372
  3,086
  4 Септември 2008
 3. lynx

  lynx
  Unstoppable

  3,372
  3,086
  4 Септември 2008
Слични теми
 1. Pinceta
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,651
 2. thexfiles125
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,087
 3. ImTheDude
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  731
 4. ARMac
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  327
 5. kirems
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  331
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...