Се продава телефон зачуван како нов Mi9t Black Carbon 6GB

stranger777

Gaining Experience
27 октомври 2013
343
152
Се продава телефон зачуван како нов Mi9t Black Carbon Боја 6 гб рам
Доаѓа со брз полнач и кутија со маска и одлични перформанси, слики ке ставам во текот на денот...
Цена: 11000 ден
праќам по карго
 
Последна промена:

stranger777

Gaining Experience
27 октомври 2013
343
152
Zacuvan e 10/10
 

Атачменти

 • IMG-88dfbe766cc151bb0cce7fd6e3abcfd0-V.jpg
  IMG-88dfbe766cc151bb0cce7fd6e3abcfd0-V.jpg
  323.4 KB · Прегледи: 69
 • IMG-5b502a780725314f9bacb91150eb0152-V.jpg
  IMG-5b502a780725314f9bacb91150eb0152-V.jpg
  313.8 KB · Прегледи: 73
 • IMG-f037b1c0236845f0da9e6ae262779f2e-V.jpg
  IMG-f037b1c0236845f0da9e6ae262779f2e-V.jpg
  315.9 KB · Прегледи: 74
 • IMG-baa5370b02a8c2cbab02b55f7f7c4a7f-V.jpg
  IMG-baa5370b02a8c2cbab02b55f7f7c4a7f-V.jpg
  482.1 KB · Прегледи: 72

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,029
Мислења
870,508
Членови
30,365
Најнов член
Meri2310
На врв Дно