1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Се продава штрафилица многу малце користена

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од stranger777, 15 Јануари 2020.

 1. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  333
  114
  27 oктомври 2013
  Машко
  Се продава штрафилица многу малце користена 10 полнења на батеријата макс...
  Parkside PABS 20-Li A1
  Батерија 20V-2ah
  0-400-1400min-1
  2015-07
  forum.jpg
  Сликата е од нет моделот е истиот ке ставам слики покасно
  Цена:2500 фиксна
  Локација Бт , пракам по карго на ваш трошок
   
 2. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  333
  114
  27 oктомври 2013
  Машко
 3. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  333
  114
  27 oктомври 2013
  Машко
 4. stranger777

  stranger777
  Gaining Experience

  333
  114
  27 oктомври 2013
  Машко

Сподели

Вчитување...