1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Се продава Samsung S10+

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од CeeTour, 19 oктомври 2019.

 1. CeeTour

  CeeTour
  Gaining Experience

  85
  85
  18 Септември 2014
  Машко
  Дечки се продава нов неотпакуван Самсунг С10+, боја Prism White, со 1 година гаранција од Мобеликс. Цената е 570 евра и е фиксна. Слики во прилог.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  Oktar, Jovan2389 и на Molec им се допаѓа ова.
 2. CeeTour

  CeeTour
  Gaining Experience

  85
  85
  18 Септември 2014
  Машко
  Продаден, може клуч.
   
Слични теми
 1. spiritfly
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  964
 2. petre.dimov
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  813
 3. Blagojce
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,673
 4. @ILE@
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  831
 5. Oktar
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  675
Вчитување...

Сподели

Вчитување...