1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Се продава Samsung Galaxy A5 2017

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од @[email protected], 19 Јуни 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. @ILE@

  @[email protected]
  Gaining Experience

  173
  69
  21 oктомври 2010
  Машко
  Се продава Samsung Galaxy A5 2017 светло сина боја купен од Телеком со уште месец и пол гаранција. Моментално е заклучен на мрежата на Телеком меѓутоа доколку има потреба може да се отклучи со код, или евентуално за месец дена од Телеком ќе добијам код за отклучување. Телефонот е перфектно зачуван и користен со Spigen футрола и заштитно стакло од прв ден. Батеријата држи скоро 2 дена. Доаѓа во оригиналното пакување со оригинален полнач.

  Повеќе спецификации на следниов линк: Samsung Galaxy A5 (2017) - Full phone specifications

  Цена 8000 денари, со можност за форумски попуст.

  Телефон за контакт: 071-293-423 или по порака тука на форум.

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На BlackOuttheWoRlD му/ѝ се допаѓа ова.
 2. @ILE@

  @[email protected]
  Gaining Experience

  173
  69
  21 oктомври 2010
  Машко
 3. @ILE@

  @[email protected]
  Gaining Experience

  173
  69
  21 oктомври 2010
  Машко
  Bump

  Нова цена 7500 денари

  Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
   
 4. @ILE@

  @[email protected]
  Gaining Experience

  173
  69
  21 oктомври 2010
  Машко
 5. @ILE@

  @[email protected]
  Gaining Experience

  173
  69
  21 oктомври 2010
  Машко
  Bump 7300 денари

  Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
   
 6. @ILE@

  @[email protected]
  Gaining Experience

  173
  69
  21 oктомври 2010
  Машко
 7. @ILE@

  @[email protected]
  Gaining Experience

  173
  69
  21 oктомври 2010
  Машко
  Продаден на член од форумов.

  Може клуч.

  Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
   
  На olikomerc му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Alucard
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,181
 2. Mario.Bog
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  861
 3. olikomerc
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  747
 4. DaVoRkNe
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  620
 5. kristijan_m75
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  566
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...