• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Се продава Redmi Note 5 Plus 3/32

Статус
Затворена за нови мислења.
 • Ја почнал/а темата
 • #1

mickeymkd

Gaining Experience
7 јануари 2009
416
55
Се продава телефонот од насловот. Користен скоро 3 години. Телефонот доаѓа комплет со кутија, две маски, оригиналниот полнач (прекина да работи пред 2 недели) и заменски полнач купен од Анхоч.

Цена 4000 денари.

1623273320318.jpg 1623273320327.jpg 1623273320322.jpg 1623273579259.jpg 1623273320313.jpg 1623273293595.jpg 1623273293583.jpg
 
 • Ја почнал/а темата
 • #2

mickeymkd

Gaining Experience
7 јануари 2009
416
55
3500 денари.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
 • Ја почнал/а темата
 • #3

mickeymkd

Gaining Experience
7 јануари 2009
416
55
3000 денари.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,737
Мислења
856,442
Членови
29,742
Најнов член
MilanTrajkovski1
На врв Дно