Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Се продава Razer BlackWidow V3 TKL mechanical keyboard - green switch

Статус
Затворена за нови мислења.

aleks989

Gaining Experience
19 ноември 2016
103
156
Битола
aleks989 додаде нов оглас:

Се продава Razer BlackWidow V3 TKL mechanical keyboard - green switch - 4.000 ден.

Се продава одлична сочувана (практично нова) тастатура, купена Октомври 2023-та од Анхоч, сеуште под гаранција, ја продавам чисто ради шо ќе се префрлам на wireless keyboard.


Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.130
Мислења
975.217
Членови
35.437
Најнов член
fensa08
На врв Дно