1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Се продава процесор за лаптоп Intel Core i5-2450M

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од lynx, 26 Февруари 2017.

 1. lynx

  lynx
  Unstoppable

  3,340
  2,939
  4 Септември 2008
  Процесор: Intel Core i5-2450M, Socket G2 (rPGA988B)
  Модел: SR0CH
  Цена: 1400 денари
   
  На Војвода му/ѝ се допаѓа ова.
 2. lynx

  lynx
  Unstoppable

  3,340
  2,939
  4 Септември 2008
  Може и замена за матична LGA775 со интегрирана графичка.
   
Слични теми
 1. tomi
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  272
 2. CyberTm
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  631
Вчитување...

Сподели

Вчитување...