Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Се продава периферија

Статус
Затворена за нови мислења.

hawk

Intern
19 март 2022
36
33
hawk додаде нов оглас:

Се продава периферија - Проценка

Се продава следнава периферија:
1. Fantech Visage II HG17s - Fantech Visage II HG17s | Fantech Official | Gear Up & Win - многу малку користени, доаѓаат со кутија. 600ден
2. Razer Deathadder v2 Mini - Buy Razer DeathAdder V2 Mini | Gaming Mice | Razer.com - користен, со кутија. 800ден
3. Bloody mouse(не сум сигурен за моделот) - многу малку...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.504
Членови
35.564
Најнов член
songzhu
На врв Дно