Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Се продава периферија за ПЦ

Статус
Затворена за нови мислења.

confusi0n

Gaining Experience
14 ноември 2014
235
155
Ticklah додаде нов оглас:

Се продава периферија за ПЦ - 5.600 ден.

Здраво,

Следниве работи одат на продажба.

1. XBOX Wireless Controller, купен на 03/06/2022 со важечка гаранција(Жирафа), многу малце користен, состојба како нов. Цена 2600 денари.
Погледнете го атачментот 123438

2. Сет wireless тастатура + маус, Logitech K540, купен на 21/11/2022 со важечка гаранција(Жирафа), многу малце користен, само маусот, тастатурата не е ни чепната, состојба како нови. Цена 2300 денари.

Погледнете го атачментот 123439

3. Mouse Pad Razer Gigantus V2 Soft Gaming Large 450x400x3mm...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.550
Мислења
964.780
Членови
34.921
Огласи
2.634
Најнов член
Natalija Canevska
На врв Дно