Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Offtopic Се продава Panasonic trimer

stranger777

Gaining Experience
27 октомври 2013
358
215
Битола
stranger777 додаде нов оглас:

Се продава Panasonic trimer - 1.000 ден.

Испраќам по карго


Se prodava trimer Panasonic za brada, za uvo,nos voodootporen e i mozite da si go miete pod voda.Raboti na edna 1 AA baterija vklucena nova, donesen од mie od germanija i ne mi treba.
076-405-130
076-405-130
076-405-130
076-405-130
076-405-130
076-405-130
076-405-130
076-405-130

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно