Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Se prodava Palit 1660 Ti 6gb so osteten hdmi konektor.

Статус
Затворена за нови мислења.

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.351
7.202
Скопје
www.facebook.com
Pane24 додаде нов оглас:

Se prodava Palit 1660 Ti 6gb so osteten hdmi konektor. - 5.000 ден.

Graficka Palit Dual 1660 Ti 6gb , komplet so originalna kutija i sve.
Na grafickata po moja greska e osteten hdmi portot.
DVI i DP portovite si rabotat bez problem.
Sleduva so originalna kutija.
Cena 5000 denari fiksno.
Lokacija Skopje.
Bez cenkanja !

Rezervirana.
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно