• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Се продава Oneplus 7 Pro (8/256gb, Nebula Blue)

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

DonFrozex

Practice makes perfect
9 јуни 2011
1,065
1,285
Се продава телефонот од темава за проценка.

Цена: 400еур

Телефонот ќе може да се земе на 11-ти Декември++.
Се продава пошо се подновив со друг.

Слики од телефонот ќе закачам утре.
Телефонот е во перфектно издание, без гребнатини, пукнатини, паѓања или слично (уште му стои оригиналното стакло од OnePlus).
Со него следи оригинален QC4 полнач, OP црвено кабелче, кутија и маска.
Android 10, November 2020 security patch.

Заинтересирани во ПП. First come - first served.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

DonFrozex

Practice makes perfect
9 јуни 2011
1,065
1,285
Да нема многу ценкања, најниско што ќе го дадам телефонов е 350 евра.
Ова е најниско што би одел.

Најдов уште еден додаток за истиот - неотпакувана маска.
photo_2020-12-14_15-44-18.jpg
Мислењето е автоматски споено:

резервиран до сабота за @psyside
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,736
Мислења
831,573
Членови
28,727
Најнов член
Davorsuker1
На врв Дно