Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Се продава ножиза со (Ratchet) механизам за полесно сечење

Статус
Затворена за нови мислења.

stranger777

Gaining Experience
27 октомври 2013
358
205
Битола
stranger777 додаде нов оглас:

Се продава ножиза со (Ratchet) механизам за полесно сечење - Проценка

Се продава ножиза нова со (Ratchet) механизам за полесно сечење кој се вклувува и исклучува по потреба и со ск5 сечило познато како јапонски челик.Цена: 800 ден, Праќам по карго низ цела Македонија.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.674
Мислења
947.009
Членови
34.145
Огласи
2.014
Најнов член
Yadow
На врв Дно